ליצירת קשר

שם מלא:
טלפון:
מייל:
הודעה

גירושין בשיתוף פעולה

גירושין בשיתוף פעולה הינה דרך נוספת להתגרש ללא מלחמות וללא בתי משפט.

ההליך מתאים לבני זוג אשר רוצים להיות מיוצגים כל אחד ע"י עו"ד לצורך ניהול מו"מ לקידום הרצונות שלהם ובהתאם לצרכיהם, אולם באמצעות שיח והדברות ומבלי לערב את הערכאות המשפטיות.

מדובר בהליך שהינו בהסכמת הצדדים, תוך הבנת הכללים הנהוגים בו והתחייבותם לפעול על פיהם. לשם כך, כל אחד מבני הזוג בוחר עו"ד, שעבר הכשרה של גירושין בשיתוף פעולה, על מנת שיבהיר לו את ההליך ושייצג אותו נאמנה ובהתאם לכללים המקובלים בהליך זה.

במידת הצורך ועל מנת לתת לבני הזוג מערכת תומכת התואמת את צרכי המשפחה כולה, ניתן לשלב בהליך אנשי מקצוע וטיפול נוספים העובדים כצוות ביחד עם בני הזוג במטרה להפחית את ההסלמה בקונפליקט, לשפר את התקשורת בין הצדדים ולהובילם לסיים את המחלוקות בניהם באופן מוסכם ולטובת כל הנוגעים בדבר.

אנשי מקצוע נוספים אף הם נבחרים ע"י הצדדים ובהסכמתם ויכולים להיות יועצים, ממוחה ילדים, מומחה פיננסי ואנשי טיפול בתחומים השונים, הכל בהתאם לצרכי המשפחה כולה ובפרט שעברו אף הם את ההכשרה של גירושין בשיתוף פעולה.

אנשי הצוות עובדים ביחד ובהדדיות להשגת מטרות ויעדים משותפים לשני הצדדים שיגובשו בסופו של הליך להסכם גירושין הכולל את כל העניינים הנובעים ממערכת יחסיהם.

יתרונו הבולט של הליך גירושין בשיתוף פעולה מתבטא בליווי מלא וצמוד ע"י הצוות, תוך מתן מענה הולם לכל אחד ואחת מבני המשפחה, באופן חיובי שיש בו להקל על הליך הפרידה של בני הזוג ואופן השפעתו על הילדים גם לאחר הגירושים.